O nas

Akredytowane Studio

Studio kosmetyki samochodowej EXECUTIVE w Gdańsku jest akredytowanym Studiem folii ochronnych PPF FlexiShield oraz powłok ceramicznych VEYRON POLSKA. Jesteśmy rodzinną i młodą rozwijającą się firmą. Połączenie doświadczenia zdobytego przez naszych pracowników, miłości do motoryzacji, kreatywności i znajomości rynku oraz zastosowania najnowszych materiałów, chemii i maszyn polerskich pozwala nam na zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

Dbałość o szczegóły

Usługi wykonywane w naszym Studiu Detailingowym są na najwyższym poziomie. Etapy przeprowadzanych prac są dopieszczane w każdym szczególe, dlatego nasze motto to „the art of detail” co znaczy sztuka detalu.

Cechują nas nie tylko wysokie standardy, ale także nasza chęć, wytrwałość, wiara i pasja do motoryzacji. Za każdym razem dokładamy wszelkich starań i możemy zagwarantować, że będą Państwo zawsze zadowoleni ze współpracy ze Studiem Executive.

Wykwalifikowana kadra

Nasi pracownicy są także naszą wartością, dlatego inwestujemy we wszelkiego rodzaju szkolenia interpersonalne, techniczne i pozytywne motywowanie. Traktujemy wszystkich z godnością i szacunkiem, a nasze relacje są na wysokim poziomie kultury, co objawia się doskonałą obsługą klienta.