Czyszczenie skór w aucie Gdynia

Jesteśmy profesjonalną firmą. Świadczymy usługi z zakresu czyszczenia i impregnacji skór w samochodach oraz siedzeń motocyklowych.

CZYSZCZENIE SKÓR SAMOCHODZIE

Zabezpieczenie i impregnacja skóry w aucie - Gdynia

Bezpieczne kosmetyki dopasowane do rodzaju skór samochodowych lub motocyklowych.

Ochrona skórzanej tapicerki w samochodzie - Gdynia

Skuteczna ochrona przed przedwczesnym niszczeniem oraz zmniejszenie zjawiska brudzenia.

Executive Gdańsk - PROFESJONALNE PODEJŚCIE do czyszczenia skór w samochodzie


Posiadanie skórzanej tapicerki w samochodzie jest symbolem luksusu, prestiżu oraz elegancji. Skóra wymaga jednak stałej pielęgnacji. Aby móc cieszyć się jej pięknem przez długie lata, warto skorzystać z usług profesjonalistów. Skóra jest materiałem wymagającym. Jej regularne czyszczenie oraz odpowiednia pielęgnacja są kluczowe dla utrzymania jej w doskonałym stanie. Jako profesjonaliści z zakresu usługi czyszczenie skór w samochodzie chętnie służymy pomocą. Posiadamy odpowiednie doświadczenie oraz wiedzę na temat odpowiednich środków pielęgnacyjnych. Proponowane przez Nas produkty są bezpieczne i przeznaczone do pielęgnacji materiałów skórzanych.

Czas realizacji usługi czyszczenia skór: od 4h

Koszt usługi:

• małe auta – 395,00 zł brutto
• średnie auta – 475,00 zł brutto
• duże auta – 530,00 zł brutto
• SUV – 600,00 zł brutto

CZYSZCZENIE SKÓR? Tylko z Executive!

Nasze usługi związane z praniem, pielęgnacją oraz impregnacją tapicerki skórzanej dla Klientów z Gdańska i Gdyni to najwyższa jakość i wygoda. 

Stale rozwijamy swoje umiejętności oraz uczestniczymy w licznych szkoleniach branżowych, aby osiągnąć perfekcyjne rezultaty dla właścicieli samochodów oraz motocykli.

Dobór odpowiednich środków chemicznych jest kluczowy dla zachowania struktury i trwałości skóry. Dlatego podczas pracy korzystamy wyłącznie z profesjonalnych produktów, które są bezpieczne dla obić skórzanych.
Postaw na Auto Executive – w Gdańsku lub w Gdyni. 

CZYSZCZENIE SKÓR - SAMOCHODY ORAZ MOTOCYKLE

Zapraszamy do kontaktu lub do naszej siedziby firmy: Gdynia ul. Chabrowa 5F.