Pełna korekta lakieru GDAŃSK.

Oferujemy profesjonalną korektę lakieru samochodowego. Jesteśmy z Gdańska. Korekta lakieru Gdańsk to również oferta dla motocyklistów.

PEŁNA KOREKTA LAKIERU GDAŃSK - jakie zalety?

Po latach intensywnego użytkowania lakier samochodu zaczyna tracić swój blask. Przyczyną tego jest zarówno nieodpowiednia pielęgnacja, jak i podatność nowych lakierów na zarysowania. Korekta lakieru to proces, który przywraca samochodowi stan fabryczny. Dzięki takiemu zabiegowi, lakier odzyska swój dawny blask, a kolor będzie wyrazisty i żywy. Dodatkowo odnowiony lakier wpływa na wartość pojazdu, dlatego też powinno się go oddać w ręce profesjonalistów z firmy Executive Gdańsk. Wykonają polerowanie aut z należytą starannością. 

Korekta lakieru, jest zalecane dla każdego używanego samochodu. Mamy tu na myśli szczególnie te pojazdy, które były myte na myjniach automatycznych.  Myjnie tego typu mają niestety niekorzystny wpływ na jakość lakieru na Twoim samochodzie.A

KOREKTA LAKIERU GDAŃSK - jakie korzyści?

Gwarancja bezpieczeństwa lakieru

Ocena stanu grubości lakieru i odpowiedni dobór materiałów polerskich, gwarancją bezpieczeństwa powłoki podczas korekty lakieru.

Eliminacja zarysowań

Korekta lakieru pozwala na pozbycie się nawet od 95% do 99% wszelkich zarysowań.

Efekt lustrzanego odbicia

Oprócz spektakularnego końcowego efektu zyskujemy jego nadzwyczajny blask. Po pełnej korekcie lakieru wydobędziemy głębie koloru, w której można przejrzeć się jak w lustrze.

Eliminacja hologramów

Profesjonalne i prawidłowe polerowania pozwala na usunięcie hologramów, czyli kolistych smug.

Eliminacja wżerów i utlenień lakieru

Korekta lakieru eliminuje najtrudniejsze uszkodzenia, nawet wżery i utlenienia powstałe na lakierze.

JAKA JEST RÓNICA MIĘDZY ZWYKŁĄ POLERKĄ A KOREKTĄ LAKIERU GDAŃSK?

Usługi polerowania lakieru świadczone przez garażowych mechaników lub myjnie samochodowe z Gdańska nie mogą być porównywane z profesjonalną korektą lakieru Gdańsk. W procesie detailingowym każdy element jest dokładnie analizowany i sprawdzany przed przystąpieniem do polerowania. Cały zabieg trwa wiele godzin i jest wykonywany w wielu etapach. Po zakończeniu procesu korekty lakieru Gdańsk, samochód prezentuje się przepięknie. Będziesz pod wrażeniem. Lakier jest nasycony, pięknie błyszczy i idealnie odbija światło. W przypadku zwykłej polerki często pozostają hologramy, ślady po kołach polerskich, a rysy są tylko maskowane, a nie trwale usuwane. Zlecenie nam wykonania renowacji lakieru daje pewność klientowi, że uniknie on przykrych niespodzianek. Wiemy, jak dokładnie przeprowadzić korektę lakieru Twojego samochodu. Zaufaj ekspertom w firmy Executive Gdańsk.

Zakres pakietu w ramach usług korekty lakieru :

• wieloetapowe mycie całego nadwozia metodą na dwa wiadra
• mycie i deironizacja felg
• dokładne czyszczenie nadkoli, zakamarków, wnęk drzwi i bagażnika
• dekontaminacja i deironizacja lakieru czyli usunięcie zabrudzeń typu smoła, żywica, asfalt i owady
• glinkowanie lakieru
• ponowne mycie i bezdotykowe osuszanie
• oczyszczenie powierzchni lakieru przy pomocy płynu inspekcyjnego w celu oceny stanu faktycznego i przygotowania do korekty lakieru
• wieloetapowa korekta lakieru
• zabezpieczenie lakieru przy pomocy najwyższej jakości wosku, dobranego zgodnie z oczekiwaniami klienta
• zabezpieczenie zewnętrznej części felg
• kompleksowe czyszczenie wnętrza z pędzelkowaniem i odkurzaniem
• impregnacja plastików wnętrza
• mycie szyb wewnątrz
• odżywka na opony
• zabezpieczenie plastików zewnętrznych

Czas realizacji korekty lakieru: od 3 do 5 dni

Cena korekty PEŁNEJ lakieru samochodu: od 2 000 zł

Zobacz inne oferty korekty lakieru w aucie:

polerowanie lakieru samochodowego, korekta lakieru Gdańsk

Korekta lakieru Gdańsk - ile wybrać etapów?

Korekta lakieru samochodowego lub motocyklowego jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów detailingowych w naszej gdańskiej firmie. Polega na mechanicznym polerowaniu powierzchni lakieru w celu trwałego usunięcia zarysowań. Po przeprowadzeniu korekty lakier odzyskuje swój blask i intensywność koloru, co pozwala przywrócić używanemu pojazdowi salonowy wygląd. Ilość etapów korekty lakieru może się różnić, a zazwyczaj im więcej etapów, tym lepszy efekt końcowy. Przy większej liczbie etapów masz więcej możliwości usunięcia większej ilości zarysowań i odniesienia lepszych rezultatów. Najpopularniejsze rozwiązania to korekta dwuetapowa lub trzyetapowa. Ilość etapów nie jest jednak jedynym czynnikiem wpływającym na jakość korekty lakieru. Ważne jest również, aby korekta została przeprowadzona przez profesjonalistę, który posiada odpowiednie narzędzia i wiedzę, jak dokładnie usunąć zarysowania z powierzchni lakieru. Odpowiednio wykonana korekta lakieru Gdańsk zapewni trwałe efekty i odnowi wygląd Twojego samochodu. To ile tych etapów trzeba?

Korekta lakieru Gdańsk - krok za krokiem

W przypadku lakierów samochodowych lub motocyklowych występują różne rodzaje zarysowań, niektóre są płytsze, a inne bardziej głębokie. Podczas usuwania głębszych zarysowań przy użyciu gruboziarnistej pasty i agresywnych padów, może dojść do powstania drobnych mikrozarysowań. Korekta lakieru Gdańsk i jej pierwszy etap zazwyczaj służy do wycinania mocnych zarysowań, a kolejne etapy koncentrują się na usuwaniu „zmatowienia” powstałego po użyciu mocnej pasty polerskiej.

Jak wykonać korektę lakieru samochodowego krok po kroku? Zazwyczaj zaczyna się od najmniej agresywnych kombinacji polerskich, które usuwają wystarczającą ilość zarysowań. Nie zawsze trzeba zaczynać od najmocniejszej pasty, warto najpierw przetestować słabsze połączenia i przejść do agresywniejszych, jeśli nie dają one pożądanych rezultatów.

Czy im więcej etapów korekty lakieru samochodowego lub motocyklowego, tym lepszy efekt końcowy? Nie zawsze. Współczesne systemy polerskie pozwalają na osiągnięcie rewelacyjnych efektów już w dwóch krokach. W jednym usuwane są zarysowania, a w drugim wykańcza się powierzchnię. Dla samochodów codziennego użytku dwuetapowa korekta zazwyczaj wystarcza. 

ONE STEP - czyli jednoeatpowa korekta lakieru Gdańsk

Czym jest jednoetapowa korekta lakieru w samochodzie lub motocyklu i jakie są jej założenia? Polega ona na zastosowaniu tylko jednej kombinacji polerskiej, czyli odpowiedniej pasty i padu, dopasowanej do stanu i rodzaju lakieru. Celem jest usunięcie jak największej ilości zarysowań, przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniego wykończenia.
Nie należy mylić jednoetapowej korekty lakieru Gdańsk z agresywnym użyciem najmocniejszej pasty, co pozwala na usunięcie większości zarysowań. Takie podejście zwykle powoduje utratę połysku i głębi koloru, ze względu na pojawienie się drobnych swirli widocznych w świetle inspekcyjnym. Dobra jednoetapowa korekta lakieru polega na znalezieniu kompromisu pomiędzy usuwaniem zarysowań a uzyskaniem idealnego wykończenia powierzchni. Mimo że jest to tylko jeden etap, dobrze wykonana korekta może znacznie poprawić wygląd samochodu lub motocykla.

polerowanie lakieru Gdańsk, korekta lakieru Gdańsk

2STEP - czyli dwuetapowa korekta lakieru Gdańsk w samochodzie lub motocyklu.

Jak wiele etapów jest potrzebnych, aby osiągnąć najlepszy efekt, zależy od indywidualnego przypadku. Jeśli przygotowujemy samochód lub motocykl do wystawy lub usuwamy tzw. skórkę pomarańczy, może to wymagać nawet 3-4 etapów. Jednak w większości przypadków najlepszym wyborem będzie dwuetapowa korekta lakieru Gdańsk – w pierwszym etapie usuwamy zarysowania, a w drugim wykańczamy powierzchnię.

Jeszcze niedawno bardzo popularna była trzyetapowa korekta lakieru, a wielu producentów oferuje w swojej ofercie trzy rodzaje past – mocną, średnią i finiszową. Niemniej jednak, nie oznacza to, że trzeba za każdym razem używać wszystkich trzech past.

Jeśli użyjemy zbyt agresywnej kombinacji tnącej, może okazać się, że będziemy musieli wykończyć powierzchnię w dwóch etapach. Najpierw używamy pasty o średniej sile, aby usunąć zarysowania powstałe podczas pierwszego etapu, a następnie finiszową, aby osiągnąć maksymalny połysk powierzchni i usunąć ewentualne swirle i hologramy. Jednak trzyetapowa korekta lakieru w motocyklu lub samochodzie nie jest konieczna w każdym przypadku.

Podczas przeprowadzania wieloetapowej korekty lakieru Gdańsk, warto brać pod uwagę nie tylko usuwanie zarysowań, ale również ilość lakieru, która pozostanie na samochodzie. W przypadku codziennego użytkowania pojazdów, niemożliwe jest uniknięcie nowych zarysowań. Dlatego, zamiast skupiać się na całkowitym usunięciu głębszych rys, co może prowadzić do usunięcia dużej ilości lakieru bezbarwnego, lepiej pozostawić kilka głębszych zarysowań.

Polerowanie lakieru, jednoetapowa korekta lakieru Gdańsk
środki chemiczne przeznaczone do 2step korekty lakieru samochodowego w Gdańsku
Samochód po pełnej korekcie lakieru wykonanej w naszej firmie w Gdańsku

Korekta lakieru Gdańsk - zapraszamy do naszej siedziby

Jeżeli nie jesteś pewny, jakiej dokładnie potrzebujesz usługi względem korekty lakieru w swoim samochodzie lub motocyklu, zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby. 

Nasze centrum obsługi w zakresie profesjonalnej korekty lakieru znajduje się w Gdańsku przy ul. Grunwaldzka 209 lokal A (wjaz od ul. Braci Lewoniewskich – na przeciw Żaka).

Prosimy Cię o wcześniejszy telefon pod numerem telefonu 601 796 756 lub skontaktuj się z nami drogą e-mailową: biuro@auto-executive.pl