Pełna korekta lakieru GDAŃSK

Oferujemy profesjonalną korektę lakieru samochodowego. Jesteśmy z Gdańska. Korekta lakieru to również usługa dla motocyklistów.

PEŁNA KOREKTA LAKIERU - ZALETY

Po latach intensywnego użytkowania lakier samochodu zaczyna tracić swój koloryt. Przyczyną tego zjawiska jest zarówno nieodpowiednia pielęgnacja, jak i podatność nowych lakierów na zarysowania. Korekta lakieru to usługa, dzięki której lakier odzyska swój dawny blask, a jego barwa będzie wyrazista i żywa. Odnowiony lakier wpływa również na wartość pojazdu, dlatego opłaca się oddać samochód lub motocykl w ręce profesjonalistów!

Usługa korekty lakieru jest zalecana dla wszystkich samochodów, szczególnie tych, których właściciele korzystali z usług myjni automatycznych, ponieważ korzystanie z myjni tego typu może mieć niekorzystny wpływ na wygląd lakieru.

PEŁNA KOREKTA LAKIERU - KORZYŚCI

Gwarancja bezpieczeństwa lakieru

Ocena stanu grubości lakieru i odpowiedni dobór materiałów polerskich, gwarancją bezpieczeństwa powłoki podczas korekty lakieru.

Eliminacja zarysowań

Korekta lakieru pozwala na pozbycie się nawet od 95% do 99% wszelkich zarysowań.

Efekt lustrzanego odbicia

Oprócz spektakularnego końcowego efektu zyskujemy jego nadzwyczajny blask. Po pełnej korekcie lakieru wydobędziemy głębie koloru, w której można przejrzeć się jak w lustrze.

Eliminacja hologramów

Profesjonalne i prawidłowe polerowania pozwala na usunięcie hologramów, czyli kolistych smug.

Eliminacja wżerów i utlenień lakieru

Korekta lakieru eliminuje najtrudniejsze uszkodzenia, nawet wżery i utlenienia powstałe na lakierze.

JAKA JEST RÓŻNICA MIĘDZY ZWYKŁĄ POLERKĄ A KOREKTĄ LAKIERU?


W procesie detailingowym przed przystąpieniem do wykonywania usługi każdy szczegół jest dokładnie analizowany i sprawdzany. Zabieg trwa wiele godzin i jest wykonywany w wielu etapach. Po jego zakończeniu lakier jest nasycony, pięknie błyszczy i idealnie odbija światło. W przypadku zwykłej polerki zdarza się, że hologramy nie zostały usunięte, a ślady po kołach polerskich są widoczne. Rysy na lakierze zostały zamaskowane, a nie trwale zniwelowane.

Zakres usługi korekty lakieru :

• wieloetapowe mycie całego nadwozia metodą na dwa wiadra,
• mycie i deironizacja felg,
• dokładne czyszczenie nadkoli, zakamarków, wnęk drzwi i bagażnika,
• dekontaminacja i deironizacja lakieru czyli usunięcie zabrudzeń typu smoła, żywica, asfalt i owady,
• glinkowanie lakieru,
• ponowne mycie i bezdotykowe osuszanie,
• oczyszczenie powierzchni lakieru przy pomocy płynu inspekcyjnego w celu oceny stanu faktycznego i przygotowania do korekty lakieru,
• wieloetapowa korekta lakieru,
• zabezpieczenie lakieru przy pomocy najwyższej jakości wosku, dobranego zgodnie z oczekiwaniami Klienta,
• zabezpieczenie zewnętrznej części felg,
• kompleksowe czyszczenie wnętrza z pędzelkowaniem i odkurzaniem,
• impregnacja plastików wnętrza,
• mycie szyb wewnątrz,
• odżywka na opony,
• zabezpieczenie plastików zewnętrznych.

Czas realizacji usługi: od 3 do 5 dni

Pełna korekta lakieru samochodu: od 2 645,00 zł brutto

INNE OFERTY KOREKTY LAKIERU

polerowanie lakieru samochodowego, korekta lakieru Gdańsk

KOREKTA LAKIERU - ILE ETAPÓW


Korekta lakieru samochodowego lub motocyklowego jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów detailingowych w naszej firmie. Usługa polega na mechanicznym polerowaniu powierzchni lakieru w celu trwałego usunięcia zarysowań. 

 

Po przeprowadzeniu korekty, lakier odzyskuje swój blask i intensywność koloru. Ilość etapów niezbędnych do osiągnięcia celu może się różnić, w zależności od oczekiwań i stopnia zużycia i zniszczenia lakieru. 

USŁUGA KOREKTY LAKIERU KROK PO KROKU


W przypadku lakierów występują różne rodzaje zarysowań – płytsze lub głębsze. Podczas ich usuwania, przy użyciu gruboziarnistej pasty i agresywnych padów, może dojść do powstania drobnych mikro zarysowań. Pierwszy etap usługi zazwyczaj usuwa mocne zarysowania, a kolejne etapy koncentrują się na pozbywaniu się „zmatowienia” powstałego po użyciu mocnej pasty polerskiej.

Jak wykonujemy korektę lakieru samochodowego? Rozpoczynamy od najmniej agresywnych kombinacji polerskich usuwających wystarczającą ilość zarysowań.

Im więcej etapów korekty lakieru samochodowego lub motocyklowego, tym lepszy efekt końcowy?Nie zawsze. Współczesne systemy polerskie pozwalają na osiągnięcie rewelacyjnych efektów już w dwóch etapach. W pierwszym etapie usuwane są zarysowania, w drugim – dba się odpowiednio o powierzchnię. Dwuetapowa korekta lakieru jest zazwyczaj wystarczają w przeciętnym użytkowaniu samochodu.

JEDNOETAPOWA KOREKTA LAKIERU


Jednoetapowa korekta lakieru polega ona na zastosowaniu tylko jednej kombinacji polerskiej – dopasowanych do stanu i rodzaju lakieru pasty i pada polerskiego. Celem jednoetapowej korekty lakieru jest usunięcie jak największej ilości zarysowań, przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniego wykończenia.

Jednoetapowa korekta lakieru polega na znalezieniu kompromisu pomiędzy usuwaniem zarysowań, a uzyskaniem idealnego wykończenia powierzchni. Dobrze wykonana korekta znacząco poprawia wygląd lakieru.

polerowanie lakieru Gdańsk, korekta lakieru Gdańsk

DWUETAPOWA KOREKTA LAKIERU


Właściciele samochodów często zadają sobie pytanie jak wiele etapów jest potrzebnych, by osiągnąć pożądany efekt. Odpowiedź jest jedna, to zależy.
W części przypadków jedno- lub dwuetapowa korekta lakieru może przynieść oczekiwane rezultaty. Wszystko jednak zależy od stanu lakieru oraz potrzeb.

W przypadku codziennego użytkowania samochodu, powstawanie nowych zarysowań jest nieuniknione. Dwuetapowa korekta lakieru pomoże uporać się z tymi zarysowaniami, które są widoczne, ale jeszcze nienajgłębsze.

Polerowanie lakieru, jednoetapowa korekta lakieru Gdańsk
środki chemiczne przeznaczone do 2step korekty lakieru samochodowego w Gdańsku
Samochód po pełnej korekcie lakieru wykonanej w naszej firmie w Gdańsku

KOREKTY LAKIERU - TYLKO U NAS, TYLKO W GDAŃSKU


Nie musisz być specjalistą i wiedzieć, której dokładnie z naszych usług w danej  chwili potrzebujesz.

Doradzimy Tobie optymalne rozwiązania, uwzględniając Twoje oczekiwania. Z naszych usług możesz skorzystać w Gdańsku, ul. Grunwaldzka 209 lokal A (wjazd od ul. Braci Lewoniewskich – na przeciw Żaka).

Prosimy o wcześniejszy telefon pod numerem: 601 796 756 lub kontakt drogą e-mailową: biuro@auto-executive.pl.